Biskupice

Ogłoszenia

1. W pierwszą wakacyjną niedzielę w tekstach biblijnych pojawia się temat powołania. Czy nie stanowi to dla nas wyzwania, że w czasie odpoczynku mamy być świadkami Bożej obecności i działania w świecie? Prośmy o siłę w dawaniu wiarygodnego świadectwa i o to, byśmy w wolnym czasie nie zaniedbywali naszych chrześcijańskich obowiązków.

Dzisiaj w Siostrzytowie o godz. 10.00 Msza Św. z racji 60 rocznicy powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Siostrzytowie.

2. Rozpoczął się ostatni tydzień czerwca. Jeszcze raz pragniemy zachęcić do wspólnej modlitwy do Jezusowego Serca. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele po Mszy Św. o godz.7.00.

3. W środę świętować będziemy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. To dwa filary, na których opiera się cała nasza kościelna wspólnota. Zapraszamy na wspólną modlitwę na Mszach Świętych w Kościele. Modlić się będziemy w intencji całego Kościoła, Papieża, jako jego widzialnej głowy, a także nas samych, byśmy stawali się apostołami Chrystusa w miejscu naszej pracy, nauki i odpoczynku. Zbierana w tym dniu taca jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Świętej.

4. W czwartek, podczas ostatniego czerwcowego nabożeństwa, pomodlimy się za wszystkich powołanych do służby Bożej, a także o nowe i święte powołania.

W pierwszy piątek będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Rano od godz. 6.30 i po południu od godz. 16.30. W sobotę o 21.00 Apel Jasnogórski.

5. W miesiącach wakacyjnych kancelaria będzie czynna od godz. 7.30 do 9.00.